Dermamed Çorlu Lazer Epilasyon Merkezi

Dermamed Çorlu

Telefon 1: (0282) 650 32 70
Telefon 2: 0533 725 49 43
Faks: (0282) 650 32 68
Email: corlu@dermamed.com.tr
Web: www.dermamed.com.tr
Adres: Omurtak caddesi İstanbul Kısmı, Sabri Yılmaz Apartmanı 79/4 Çorlu/ Tekirdağ
Lazer Türü:
Konum: Çorlu Lazer Epilasyon Tekirdağ Lazer Epilasyon

@firma.isim    @firma.isim    @firma.isim    @firma.isim    @firma.isim    @firma.isim    @firma.isim

DERMAMED yedi şubesi ve 15 yıllık deneyimiyle estetik tıp alanındaki son yenilikleri bulabileceğiniz en güvenilir adreslerden biri!

1994 yılında Etiler İstanbul’da, Dr. Levent Türbedar tarafından kurulan DERMAMED, Medikal Estetik uygulamalarının yapılmaya başlandığı ilk merkezlerden biridir. Zaman içinde mesleki bilgi alanını ve vizyonunu, yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılıp, yabancı hekimlerin kliniklerinde uygulamalı eğitimler alarak ilerleten Dr. Levent, sırasıyla Kızıltoprak, Bakırköy, Çorlu, Bahçeşehir, Maçka şubelerini hizmete açarak bu alanda köklü ve güvenilir bir isim haline geldi. Nisan 2007 de, 7. Şubesini Göktürk, Kemerburgaz da hizmete sokan, estetik tıp alanındaki son yenilikleri bulabileceğiniz en güvenilir ve en deneyimli adreslerden biri olan DERMAMED’de başarı ile uygulanabilen hizmetler söyle başlıklandırılabilir;

*Cilt Yenileme: IPL, Radyo Frekans Terapi, Vitamin Enjeksiyonları, Karbon Peeling, Dolgu ve Botox Uygulamaları.

*Kılcal Damar Tedavisi: Dye ve NdYag Lazer, Enjeksiyon

*Bölgesel İnceleme ve Selülit Tedavileri: ImuPro300 Gıda Tolerans Testi, Vücut analizi, Mezoterapi, Karboksiterapi, ThermaClinic ile RadyoFrekans Terapi, Akustik Dalga Terapisi (AWT), Ultrakavitasyon, LPG, VelaShape, Power Plate, G5.

*Profesyonel Cilt Bakımları: Visia ile Fotoğraflı Cilt Analizi, Murad, Ingrid Millet, Payot ve IS Clinical ürünleri ile farklı cilt tiplerine uygun kabin bakımları, Oksijen Terapi.

*Vücut Bakımları: AquaSpa ile rahatlatıcı bakımlar.

Güleryüzlü hizmeti ilke edinen DERMAMED için tüm dünyadaki gelişmelerin takip edilmesi ve eksiksiz olarak uygulanması en temel prensip. Doktor, hemşire ve estetisyenler’ den oluşan deneyimli kadro gözetiminde tedavi göreceğiniz DERMAMED’de, gelişen tıbbın tüm olanaklarından gönül rahatlığıyla yararlanabilir, kendinizi bakımlı ve sağlıklı hissedebilirsiniz.

DOKTOR LEVENT TÜRBEDAR KİMDİR? 
1979-1984 arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde öğrenim görmüş, diplomasını Trakya Üniversitesi’nden almıştır.Mecburi hizmetinin ardından İstanbul'a döndü ve 1988-1992 yılları arasında Amerikan Hastanesi'nde acil servis hekimliği yaptı. Dr. Levent daha sonra Kanada, Toronto'ya giderek estetik tıp konusunda bir süre uygulamalı eğitim aldı. İlerleyen süreçte Paris'te uzman hekimlerle beraber çalışarak, mezoterapi ve cilt tedavi teknikleri üzerine tecrübe edindi. Mesleki bilgi alanını ve vizyonunu geliştirmek amacıyla tüm yenilikleri yerinde gözetleyen Dr. Levent 1994 yılında Etiler'de DERMAMED Medikal Estetik Merkezi'ni kurarak estetik tıp alanında birikimini ortaya koymaya başladı.

Dr. Levent sırasıyla Kızıltoprak, Bakırköy, Çorlu, Bahçeşehir, Maçka ve Kemerburgaz şubelerini hizmete açarak bu alanda köklü ve güvenilir bir isim haline geldi. Dr. Levent'in 1994 yılında kurduğu DERMAMED, bugün yedi şubesi ile estetik tıp alanındaki son yenilikleri bulabileceğiniz en güvenilir ve en deneyimli adreslerden biri. Güleryüzlü hizmeti kendine ilke edinen DERMAMED için tüm dünyadaki gelişmelerin takip edilmesi ve eksiksiz uygulanması en temel prensip. Doktor ve estetisyenlerden oluşan deneyimli kadro gözetiminde tedavi göreceğiniz DERMAMED'de gelişen tıbbın tüm olanaklarından gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. 
  

HİZMETLERİMİZ 
 
 Saç Ekimi 
 Medikal Ozon Terapisi 
 Sağlıklı beslenme programı 

YÜZ BAKIMLARI 
 Anti-Aging Uygulamaları 
 PPX ile Akne Bakımı 
 Cilt Bakımları 
 Cilt Analizi 
 
VÜCUT BAKIMLARI 
 Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavileri 
 Kılcal Damar ve Varis Tedavileri 
 Epilasyon Uygulamaları 
 Vücut Bakımları

EPİLASYON UYGULAMALARI 
  Epilasyon 
  İğneli Epilasyon 

DERMAMED ÇORLU
Sorumlu müdür  :
Dr. Meral DELİBAY 
Resepsiyon  : Sibel ERMİŞ 
Estetisyen  : Nuray BALKANLI 
Hemşire  : Nedret YILMAZ 
Temizlik İşleri  : Sevgi AKSAN 

Adres  : Omurtak caddesi İstanbul Kısmı, Sabri Yılmaz Apartmanı 79/4 Çorlu/ Tekirdağ 
Telefon  : (0282) 650 32 70 
Fax  : (0282) 650 32 68 
Cep  : 0533 725 49 43 
e-posta  : corlu@dermamed.com.tr