La Belle Vie Güzellik Merkezi Lazer Epilasyon Merkezi

La Belle Vie Güzellik Merkezi

Telefon 1: 0216-370 39 95
Telefon 2:
Faks:
Email:
Web: www.labellevie.com.tr
Adres: İnönü Cad.Vardar Ap.No:14 D: 31-32-35 Maltepe
Lazer Türü:
Konum: Anadolu Yakası Lazer Epilasyon Maltepe Lazer Epilasyon

@firma.isim    @firma.isim    @firma.isim    @firma.isim    @firma.isim    @firma.isim    @firma.isim
Kamile BEKDEMIR

1962 yılında Romanya, Köstenceye bağlı Karamurat köyünde doğdum. 1984te Bükreşte, Kosmetoloji kursuna giderken, güzellik uzmanlığı benim hayatımın mesleği olacağını düşünmemişti m.Tıpta okuyordum, çocuk doktoru olmaya hazırlan iyondum.Özel nedenlerden dolayı tıp eğitimini bitiremedim.Kozmetiğe ilgim küçük yaşlarda başlamıştı. Değişik karışımlar yapıp,deniyordum.Bitki çayları,meyve sebze özleri,doğada bulunan ve güzelliğe katkısı olabilecek şeyler hep dikkatimi çekmiştir.

Kosmetoloji kursuna giderken amacım bilinçli bir şekilde bakımlı,zinde.daha sağlıklı olabilmekti. 1990'da,İstanbul da Özel Afrodit Güzellik Meslek Merkezinden mezun olup, çok saydığım hocam Güzin Ersan la kendi merkezinde çalışmaya devam ettim. 1992. Maltepe de LA BELLE VİE Kuaför ve Güzellik Merkezi adı altında kendi salonumu açtım.Maltepe de bir ilkti ve yıllardır gelenleri bilgilendirmeye özen gösterdim.Beni özel yapan belki, nasıl olursa olsun müşteri olsun değilde.bilinçli müşteri edinebilmekti ve bunu başardığımı inanıyorum. 1996'da, kuaför bölümüne son verip.vücut bakımlarına ağrılık vererek yeniliklere devam ettim.

2000 yılında,aynı binanın başka dairesinde LA BELLE Solaryum stüdyosunu kattık bünyemize.Maltepe de gene bir ilkti.ama aynı prensiple devam ediyorduk:"Müşteriye bilinçli hizmet vermek,bilinçli müşteriye hizmet vermek demektir".Bu süre içinde 2000de,Türkiye Makyaj yarışmasında başarı ödülü aldım,sahne stüdyo televizyon makyaj,kalıcı kontür makyajı,değişik kozmetik ürünler ve makine gerek Türkiyede.gerek yurt dışında eğitimler ve gelişmeler devam ettirdim. Yenilikleri takip edip, sürekli kendimi aşmaya gayret ettim.

2005'te Güzellik Salonundan Merkeze geçip, kadromuza medikal doktor ilave ederek, Lazer epilasyon ve kılcal damar tedavilerle uygulamalarımızı zenginleştirdik. Metropol koşulların hayatımıza olumsuz etkilerini d üşünerek, ozonun mucizevi yararlarını gözetliyerek ozon terapiler uygulamaktayız.

Merkezimizin isminden anlaşıldığı gibi "LA BELLE VİE" GÜZEL HAYAT şimdiki sloganımızla "Güzel Yaşam İçin Her Şey..."2008'in sonuna kadar yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyoruz: LA BELLE VİE: Pilates, meditasyon, yoga Merkezi.